Tuotekoodi: ZI-HAEK2800-230
3D-näkymä
Katso tuote 3D-näkymässä
Pyöritä ja tarkastele tuotetta eri kulmista
ZIPPER ZI-HAEK2800-230 on näppärä oksasilppuri pihojen tehokkaaseen raivaukseen. Sen vahva 2,8 kW moottori ja nopea tuplateräinen leikkuurumpu (5600 leikkausta/min) silppuavat vaivatta jopa 50 mm paksut oksat. Laite vetää oksat sisään tehokkaasti, ja reilu 65 litran keruusäkki pitää ympäristön siistinä. Isot kumipyörät tekevät koneen siirtelystä kevyttä.
Kompakti kone joka kulkee kätevästi pakettiautossa keikalta toiselle.
ZIPPER ZI-HAEK2800-230 OKSASILPPURI
  • Kompakti kone, johon kuuluu syöttösuppilo, siirtopyörät ja keruusäkki
  • Kone on varustettu kahdella leikkuurumpuun asennetulla vaihtoterällä
  • Leikkausnopeus on 5600 leikkausta minuutissa
  • Oksien halkaisija enintään 50 mm
  • Keruusäkin tilavuus on 65 litraa
  • Jännite: 230 V / 50Hz
  • Sähkö suojausluokka: IP 44
  • Moottorin teho S1: 2,8 kW
  • Moottorin kierrosluku: 2800 min-1
  • Terien lukumäärä: 2
  • Terämateriaali: Cr12
  • Pyörän mitat: Ø254 mm, kumia
  • Koneen mitat: 921 x 658 x 1047 mm
  • Melutaso ja tärinä
  • Äänitehotaso: 103 dB(A)
  • Äänenpainetaso: 87,5 dB(A)
  • Paino: 48 kg
TOIMITUSPAKKAUS
  • Pakkauksen paino: ~52 kg
  • Pakkauksen leveys: 570 mm
  • Pakkauksen pituus: 660 mm
  • Pakkauksen korkeus: 640 mm