Tuotekoodi: ZI-WP700TN
Polttopuiden tekoon tehokas ja tukevarakenteinen voimavirta-sirkkeli! ZI-WP700TN klapisirkkeli on heti käyttövalmis, ja sen jykevä teräsrakenne sekä 700 mm / 64-hampainen sirkkelinterä takaavat vaivatonta puiden katkaisua. Vakiona siirtopyörät helpottamaan liikuttelua sekä jatkotuki pitkille puille.
Zipper WP700TN Klapisirkkeli
  • Käyttöjännite: 400 V / 3-vaihe / 50 Hz
  • Moottorin teho: 5,0 kW
  • Suojausluokka: IP54
  • Kierrosnopeus: 1400 rpm
  • Terä: Ø700 x Ø30 x 3,2 mm, 64 hammasta (sisältyy toimitukseen)
  • Sahaussyvyys: max. Ø250 mm
  • Puun pituus: 300–1000 mm
  • Mitat: 1175 x 700 x 1185 mm
  • Paino: 88 kg (brutto 92,5 kg)
  • Äänitaso: LpA 101 dB(A), LwA 115 dB(A)
Toimitussisältö:
  • 700 mm sirkkelinterä (64T)
  • Siirtopyörät
  • Jatkotuki rungolle
  • Työkalu terän vaihtoon
  • Kuljetuskiinnitys
Tekniset tiedot
Käyttöjännite 400 V