Tuotekoodi: ZI-RBMA1500
ZIPPER ZI-RBMA1500 BETONIRAUTATAIVUTIN
  • Raudoitustaivutin automaattiseen tai manuaaliseen käyttöön
  • Taivutussekvenssin ohjelmointi mahdollista
  • Sis. tarvikkeet (katso kuva)
  • Taivutuskapasiteetit teräslaadun mukaan, oheisen taulukon mukaisesti (katso kuva)
  • Moottorin teho S1: 1500 W
  • Käyttöjännite: 230 V / (50 Hz)
  • Paino: 95 Kg
TOIMITUSMITAT
  • Pakkauksen paino: ~115 Kg
  • Pakkauksen leveys: 605 mm
  • Pakkauksen pituus: 565 mm
  • Pakkauksen korkeus: 555 mm
Tekniset tiedot
Moottorin tiedot
Käyttöjännite 230 V
Moottorin teho S1 1,5 kW