Tuotekoodi: ZI-BHDR180
3D-näkymä
Katso tuote 3D-näkymässä
Pyöritä ja tarkastele tuotetta eri kulmista
ZI-BHDR180 BENSIINIKÄYTTÖINEN KORKEAPAINEPESURI
  • Itseimevä polttomoottoripainepesuri messinkipumpulla ammattikäyttöön!
  • Pumpun maksimi paine: 220 bar
  • Nimellispaine: 180 bar
  • Suuttimet
    • Neljä eriväristä suutinta eri käyttötarkoituksiin
    • Suuttimien vaihto on helppoa, painepistoolissa pikaliitin
    • 1. Suutin 0°: Maksimipaine
    • 2. Suutin 15°: Ihanteellinen betonille, terassille
    • 3. Suutin 40°: ihanteellinen ikkunoille
    • 4. Pesuainesuutin
  • Bensiinimoottori: 4,5 kW | 223 cm³
  • Polttoainesäiliön tilavuus: 3 l
  • Virtausnopeus: Maks. 8,5 l/min
  • Veden tulolämpötila: 5-60°C
  • HD-letku:
    • Halkaisija: Ø6,3 mm
    • Pituus: 8 m
  • Imukorkeus maks. 2 m
  • Vesiletkun pituus: 2 m
  • Saippuasäiliön tilavuus: 1,6 litraa
  • Kuljetuspyörät: Pyörän koko 10"
  • Kokonaismitat: 525 x 700 x 810 mm
  • Äänentehotaso: 109 dB(A)
  • Äänenpaineen taso: 93 dB(A)
  • Kädensijan tärinä: 2,5 m/s²
  • Koneen sisäänajo
    • Sisäänajon kesto: Ensimmäiset 20 käyttötuntia
    • Moottoriöljy vaihdettava ensimmäisten 20 käyttötunnin jälkeen.
  • Paino: 26 kg
Toimitus ei sisällä moottoriöljyä eikä polttoainetta.
TOIMITUSPAKKAUS
  • Pakkauksen paino: ~32 kg
  • Pakkauksen leveys: 450 mm
  • Pakkauksen pituus: 570 mm
  • Pakkauksen korkeus: 535 mm