Rullat Holzmann KOS2600C reunahiomakoneeseen
https://www.veistokone.fi/web/image/product.template/134411/image_1920?unique=40ef8bf
Rullat Holzmann KOS2600C oskilloivan reunahiomakoneen pöytään
Verollinen
Pyydä tarjous
  • Hiomanauhan pituus
  • Hiomanauhan leveys
  • Hiomanauhan nopeus
  • Käyttöjännite
  • Moottorin teho S1
  • Moottorin teho S6
  • Purunpoistoliitäntä
  • Pöydän koko
Tekniset tiedot
Hiomapaperit
Hiomanauhan pituus 2600 mm
Hiomanauhan leveys 150 mm
Hiomakoneen ominaisuudet
Hiomanauhan nopeus 20 m/s
Moottorin tiedot
Käyttöjännite 400 V
Moottorin teho S1 3,0 kW
Moottorin teho S6 4,2 kW
Ominaisuudet
Purunpoistoliitäntä 100 mm
Pöydän koko 750x300 mm