Holzmann MSM100NEO 230V Nauhahiomakone metallille
https://www.veistokone.fi/web/image/product.template/17221/image_1920?unique=7cf8c80
Verollinen
Pyydä tarjous
  • Paino
  • Moottorin teho S1
Tätä yhdistelmää ei ole olemassa.
Nähtävillä myymälässä
Tuotekoodi: MSM100NEO_230V
3D-näkymä
Katso tuote 3D-näkymässä
Pyöritä ja tarkastele tuotetta eri kulmista
Holzmann MSM100NEO nauhahiomakone metallille on optimaalisen kokoinen ratkaisu pieneen ja keskikokoiseen verstaaseen. Se soveltuu erinomaisesti tarkkaan ja vaativaan metallin hiontaan, ja vääntävä 1500 W S1 -moottori takaa tasaisen suorituskyvyn.
HOLZMANN MSM100NEO Nauhahiomakone
  • Moottorin teho: 1500 W S1
  • Käyttöjännite: 230 V / 50 Hz
  • Hiomanauhan koko: 1220 x 100 mm
  • Hiomanauhan nopeus: 19 m/s
  • Telan halkaisija / leveys: Ø127 mm / 100 mm
  • Hiomapöydän koko: 280 x 100 mm
  • Imuriliitäntä: Ø75 mm
  • Kokonaismitat: 655 x 385 x 900 mm
  • Äänenvoimakkuus: 103 dB(A)
  • Äänenpaine: 89,5 dB(A)
  • Paino (netto/brutto): 34 / 39 kg
  • Pakkausmitat (PxLxK): 630 x 420 x 430 mm
Tekniset tiedot
Moottorin tiedot
Moottorin teho S1 1,5 kW