Tuotekoodi: KSB25030Z60
Korkealaatuinen ja kestävä TCT pyöröterä puulle 250 x 3/2 x 25,4 Z60.
Täyskarkaistu ja jännitetty terä tarkkuus hiottuna ja kiilloitettuna.
HOLZMANN KSB25030Z60 PYÖRÖTERÄ PUULLE
  • Ulkohalkaisija: 250 mm
  • Keskireikä: 30 mm / 25,4 mm
  • Hampaiden lukumäärä: Z60
  • Hampaan paksuus: 3 mm
  • Terän paksuus: 2 mm
  • TCT-kovametallipalaterä
  • Terä on täyskarkaistu ja jännitetty
  • Terä on tarkkuus hiottu ja kiillotettu
  • Nettopaino: 0,35 kg
TOIMITUSPAKKAUS
  • Pakkauksen paino: ~0,40 kg
  • Pakkauksen korkeus: 13 mm
  • Pakkauksen leveys: 365 mm
  • Pakkauksen pituus: 305 mm
Tekniset tiedot
Terän paksuus 3 mm
Hammasjako Z60
Sahanterän halkaisija 250 mm