Holzmann DSM200PS 400V kiillotuskone
https://www.veistokone.fi/web/image/product.template/19130/image_1920?unique=7cf8c80
Kiillotuskone metallille. Penkkikiillotuskone joka sopii pitkäaikaiseen käyttöön. Huoltovapaa induktiomoottori ja värinätön valurautainen runko. Laikkakoko 200 mm.
Verollinen
Pyydä tarjous
  • Käyttöjännite
  • Moottorin teho S1
  • Paino
Tuotekoodi: DSM200PS_400V
3D-näkymä
Katso tuote 3D-näkymässä
Pyöritä ja tarkastele tuotetta eri kulmista
Holzmann DSM200PS_400V on teollisen luokan kiillotuskone, joka on suunniteltu pitkäaikaiseen ja vaativaan käyttöön. Sen huoltovapaa induktiomoottori tarjoaa hiljaisen ja vähävärähteisen käynnin, mikä takaa miellyttävän ja tarkan työskentelyn myös jatkuvassa käytössä. Vankka valurautakotelo antaa koneelle erinomaisen vakauden ja pitkän käyttöiän – täydellinen ratkaisu ammattilaisille, jotka vaativat koneeltaan luotettavuutta ja tehokkuutta.
Holzmann DSM200PS Penkkikiillotuskone
  • Laikkakoko: Ø200 x 25 x 16 mm
  • Moottorin teho: 900 W S6 (15%)
  • Kierrosnopeus: 2950 min⁻¹
  • Käyttöjännite: 400 V / 3 / 50 Hz
  • Paino: 19,2 kg (bruttopaino 20,7 kg)
  • Mitat: 526 x 320 x 310 mm
Toimitussisältö:
  • 2 kiillotuslaikkaa (1x kova, 1x pehmeä/valkoinen)
Tekniset tiedot
Moottorin tiedot
Käyttöjännite 400 V
Moottorin teho S1 0,9 kW