Holzmann CTF45PLASER20W lasermoduuli
https://www.veistokone.fi/web/image/product.template/164729/image_1920?unique=7cf8c80
Lasermoduulilla voit muuttaa CTF45P CNC-pöytäjyrsinkoneen laserkaiverrus- ja laserleikkauskoneeksi. Laserteho 20W. Maksimi leikkaussyvyys vanerille 15 mm.
Verollinen
Pyydä tarjous
Tätä yhdistelmää ei ole olemassa.
Nähtävillä myymälässä
Tuotekoodi: CTF45PLASER20W
HOLZMANN CTF45PLASER20W 20 W:n lasermoduulilla voit muuttaa CNC-jyrsimesi käden käänteessä laserkaiverrus- ja leikkauskoneeksi.
  • Lasermoduuli
  • Lisäosa: Sopii CTF45P CNC-Jyrsimeen
  • Laserteho: 20 W
  • Aallonpituus: 450 +/- 5 nm
  • Kaiverrustarkkuus: 0,08 mm
  • Maksimi leikkaussyvyys: 15 mm vaneri
  • Jännite: 100-240 V / 50-60 Hz
  • Paino: 1,2 Kg
TOIMITUSMITAT
  • Pakkauksen paino: ~1,4 Kg
  • Pakkauksen leveys: 193 mm
  • Pakkauksen pituus: 251 mm
  • Pakkauksen korkeus: 86,5 mm
CTF45PLWT kennopöytä on tarpeellinen lisävaruste, kun CNC-jyrsimessäsi on CTF45PLaser20W lasermoduuli asennettuna.