Holzmann CTF45P500W päivityssarja
https://www.veistokone.fi/web/image/product.template/164727/image_1920?unique=7cf8c80
Karan päivityssarja mahdollistaa tehokkaamman 500 W:n karan asentamisen CTF45P_230V CNC-jyrsimeen. Päivityssarjalla saat lisää tehoa ja kierroksia esimerkiksi alumiinin työstöön.
Verollinen
Pyydä tarjous
Tätä yhdistelmää ei ole olemassa.
Nähtävillä myymälässä
Tuotekoodi: CTF45P500W
HOLZMANN CTF45P500W -karan päivityssarja mahdollistaa tehokkaamman 500 W:n karan (alkuperäisen 80 W:n sijaan) asentamisen CTF45P_230V CNC -jyrsimeen. Lisää tehoa ja kierroksia esimerkiksi alumiinin työstöön.
HOLZMANN CTF45P500W -karan päivityssarja
  • Helppo asentaa CTF45P_230V-laitteeseen
  • Moottorin teho S1: 500 W
  • Jännite: 100-240 V / 50-60 Hz
  • Kierrosluku: 0-12000 min-1
  • Paino: 2,8 Kg
TOIMITUSMITAT
  • Pakkauksen paino: ~3 Kg
  • Pakkauksen leveys: 260 mm
  • Pakkauksen pituus: 265 mm
  • Pakkauksen korkeus: 95 mm