Holzmann CTF45P4X 4 akselisetti
https://www.veistokone.fi/web/image/product.template/164726/image_1920?unique=7cf8c80
Neli-akselisarja mahdollistaa pyörähdyssymmetristen osien, kuten akselien ja tappien työstön. Ohjaus ja liitäntä tapahtuvat suoraan CNC-jyrsimen CTF45P_230V tarjoamien liitäntöjen kautta.
Verollinen
Pyydä tarjous
Tätä yhdistelmää ei ole olemassa.
Nähtävillä myymälässä
Tuotekoodi: CTF45P4X
HOLZMANN CTF45P4X, 4-akselisarja mahdollistaa pyörähdyssymmetristen osien, kuten akselien ja tappien työstön. Ohjaus ja liitäntä tapahtuvat suoraan CNC-jyrsimen CTF45P_230V tarjoamien liitäntöjen kautta.
HOLZMANN CTF45P4X NELI-AKSELISARJA
  • Askellus: 1,8° +/-0,09°
  • Minimi kiinnityssylinteri: Ø 4 mm
  • Maksimi kiinnityssylinteri: Ø 60 mm
  • Keskikorkeus: 45 mm
  • Paino: 2 Kg
TOIMITUSMITAT
  • Pakkauksen paino: ~2,5kg
  • Pakkauksen leveys: 170 mm
  • Pakkauksen pituus: 245 mm
  • Pakkauksen korkeus: 110 mm