Holzmann BBSM50AUTO automaattinen poraus- ja liitäntäkone
https://www.veistokone.fi/web/image/product.template/134458/image_1920?unique=7cf8c80
Verollinen
Pyydä tarjous
  • Käyttöjännite
  • Max. työkappaleen korkeus
  • Äänenpaine
  • Pöydän koko
  • Paino
Tuotekoodi: BBSM50AUTO_400V
3D-näkymä
Katso tuote 3D-näkymässä
Pyöritä ja tarkastele tuotetta eri kulmista
HOLZMANN BBSM50AUTO_400V PORAUS- JA LIITÄNTÄKONE
  • pora- ja liitosasennuskone paneeliliitosten valmistukseen
  • 3 moottoria
    • ylempi moottori: 550 W
    • alempi moottori: 250 W
    • vaakamoottori: 550 W
  • max poraussyvyys asetus
  • 60 mm 3 ylimpään reikään,
  • 25 mm pohjareikään
  • 40 mm 3 sivureikään
  • jalusta sisältyy hintaan
  • tarvitsee 0,6-0,8 MPa paineilmasyötön
  • pöydän mitat 800 x 320 mm
  • paino 108 kg
Tekniset tiedot
Moottorin tiedot
Käyttöjännite 400 V
Ominaisuudet
Max. työkappaleen korkeus 50 mm
Äänenpaine 85 db(A)
Pöydän koko 800x320 mm